足球外围官网入口

Konferencja przełożona. Nowa data zostanie podana wkrótce
Hotel Airport Okęcie Warsaw

外围体育

"Przetwórstwo tworzyw sztucznych to jedna z najważniejszych gałęzi polskiego przemysłu. Zapotrzebowanie na tworzywa sztuczne spowodowało, że ich produkcja w ciągu ostatnich 8 lat wzrosła w całym sektorze o ponad 80%..
Rosnąca skala wykorzystywania tworzyw sztucznych stanowi wyzwanie ekologiczne dla producentów i konsumentów wymuszając rozwój w dziedzinie recyclingu oraz zmiany w przepisach.
Nasza konferencja będzie podsumowaniem czekających nasz zmian w legislacji oraz odpowiedzią na szereg pytań związanych z projektowaniem opakowań z użyciem materiału z recyklingu.

Mariusz Musiał, Dyrektor Zarządzający firmy ALPLA w Polsce

足球外围官网入口

足球外围app

Jak postrzegane są tworzywa sztuczne i jakie wyzwania stoją przed producentami używającymi opakowań z tworzyw sztucznych?
Jakie czekają nas zmiany w związku z Dyrektywą UE  w sprawie produktów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, zwanej Dyrektywą Single Use Plastic (SUP) i jakie wyzwania pojawią się dla producentów wprowadzających opakowania do obiegu?
Jaka jest bieżąca sytuacja w Polsce i Europie oraz jakie wyzwania czekają nas w związku z nową Rozszerzoną Odpowiedzialnością Producenta?
Jakie są fakty związane z bezpieczeństwem surowca z recyklingu oraz jaka będzie w przyszłości dostępność materiałów z recyclingu?

Panel skierowany do kluczowych decydentów – Prezesów i Właścicieli, Szefów pionów finansowych, zakupowych i sprzedażowych oraz kontroli jakości i środowiska.

足球外围app

Materiały z recyklingu – najistotniejsze różnice w porównaniu z materiałami typu „virgin”.
Czy przy produkcji z użyciem opakowań zawierających recyklaty uda się utrzymać parametry wydajnościowe? Czego należy się spodziewać używając opakowań z dodatkiem materiału z recyklingu?
Jakie wyzwania techniczne oraz jakościowe są związane z projektowaniem opakowań zawierających regranulaty?
W jaki sposób analizować obecne portfolio opakowań pod kątem użycia regranulatów? Kształty i konstrukcje opakowań przyjazne dla procesów z użyciem surowców zawierających niski, bądź wysoki dodatek materiału z recyklingu.

Panel stanowi kompendium wiedzy dla Zarządzających pionami operacyjnymi oraz badań i rozwoju, technologów oraz przedstawicieli działów jakości oraz zakupów. Kluczowe informacje dla osób zajmujących się projektowaniem opakowań.

足球外围app

Czy Nasi konsumenci są gotowi na opakowania z zawartością materiału z recyklingu?
Jak komunikować konsumentom zalety i bezpieczeństwo opakowań zawierających dodatek regranulatów?
Jakie są wyniki analiz opakowań z różnych materiałów, także z recyklingu, w ich całym cyklu życia opakowania (LCA)?
Przykłady efektywnej, ekologicznej komunikacji z konsumentem.
Debata na temat skutecznej komunikacji aspektów ekologicznych z udziałem firm, które już stosują dodatek recyklatów w swoich opakowaniach.

Panel skierowany do osób odpowiedzialnych za komunikację wewnątrz organizacji oraz z konsumentem finalnym – Prezesów i Właścicieli, Zarządzających obszarami marketingu i Public Relations, jak również dla osób związanych ze sprzedażą i zakupami.

足球外围app

konferencje@alpla.com, lub prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym firmy ALPLA

足球外围官网入口

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest wniesienie opłaty w wysokości 1250,00 zł netto za pierwszą i drugą osobę.  Dla trzeciej i czwartej osoby zniżka 10%. Dla 5-tej osoby i kolejnych zniżka 20%.

Opłata obejmuje: udział w Konferencji, materiały, całodzienne wyżywienie wraz z uroczystą kolacją pierwszego dnia. Koszt noclegu uczestnicy pokrywają oddzielnie, we własnym zakresie.

Forma płatności: przelew na podstawie Faktury VAT.